25 травня 2022, 11:32

У Москві озвучили умову відкриття гумкоридорів для розблокування портів України

У зовнішньополітичному відомстві країни-агресора стверджують, що нібито не створюють перешкод для українських кораблів із зерном.

У Москві озвучили умову відкриття гумкоридорів для розблокування портів України

Як заявив у середу, 25 травня, заступник Сергія Лаврова Андрій Руденко, Росія готова надати гуманітарні коридори для розблокування українських портів і відновлення постачання зерна на світовий ринок, де вже розпочалася паніка.

Це станеться лише після того, як Київ розмінує всі порти із російськими судами. Такою є головна умова, стверджують у МЗС РФ. У країні-агресорі продовжують відхрещуватися від того, що маніпулюють продовольчою темою тиску на весь світ. Погрожуючи зривом постачання зерна, Москва хоче домогтися скасування санкцій. Це підтверджують слова Руденка.

"Вирішення продовольчої проблеми потребує комплексного підходу, пов'язаного, зокрема, зі зняттям санкційних обмежень, які були накладені на російський експорт і фінансові транзакції... Росія готова надати необхідний гуманітарний прохід (після розмінування всіх портів українською стороною)", - цитує російського дипломата " "Інтерфакс".

Нагадаємо, у Китаї заявили, що підтримають зв'язок і поспілкуються з усіма сторонами, які готові надати "зелений коридор" для українського та російського зерна.

Раніше Подоляк закликав Захід не торгуватися з РФ і передати Україні MLRS-системи для розблокування захоплених окупантами портів.

Повідомлялося, що президент Володимир Зеленський розглядає військовий шлях розблокування українських портів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини