23 травня 2022, 14:53

Син Жириновського змінив ім'я та прізвище, плануючи втечу з Росії: опубліковано фото

Колишній віце-спікер російської Думи та син лідера ЛДПР Жириновського Ігор Лебедєв повністю змінив ім'я, прізвище та по батькові.

Син Жириновського змінив ім'я та прізвище, плануючи втечу з Росії: опубліковано фото

Син Жириновського Ігор Лебедєв змінив ім'я, по батькові та прізвище – тепер його звуть Давид Олександрович Гарсія. Він збирається виїхати за кордон, де, за даними ЗМІ, має багато елітної нерухомості. Про це повідомляють російські інформаційні агенції з посиланням на дані журналістів видання Baza.

Згідно з розслідуванням, колишній парламентарій змінив ім'я ще влітку минулого року, одночасно із заявою про звільнення з політики та вихід з партії ЛДПР.

Раніше російські журналісти з'ясували, що Ігор Лебедєв через своїх друзів і родичів володіє кількома будинками та готелями в Іспанії.

Весною 2020 року Лебедєва запідозрили у розкраданні грошей у молодіжних організацій ЛДПР. Це стало однією з причин конфлікту між Жириновським і його сином. Влітку 2021 року Лебедєв оголосив, що зупиняє свою участь у політичному житті Росії. Однак він змінив не тільки роботу, а й повністю змінив ім'я, по батькові та прізвище.

"З огляду на велику кількість нерухомості в Іспанії, не виключено, що Лебедєв-Гарсія хоче згодом переїхати до Європи назовсім. У такому разі типові для тієї місцевості ПІБ значно полегшать йому життя на новому місці", - зазначають журналісти.

Коментуючи плани сина Жириновського, відомий український журналіст і блогер Денис Казанський у своєму телеграм-каналі наголошує на крайньому ступені цинізму, при якому впливові політики Росії та її населення опинилися у діаметрально протилежній ситуації. Одні витрачають отримані капітали на Заході, інші змушені боротися у війні з Україною за вигадані Кремлем цілі.

"Просто класика російського імперського патріотизму. Папаша сколотив капітали, вішаючи локшину на вуха про велич Росії недалеким російськими пролам. А діти й онуки у результаті спакували валізи та відправилися промотувати спадщину на проклятий Захід, залишивши обдуреним фанатам біснуватого.

У Давида тепер усе буде гаразд. А Ванька-дурник, який надивився виступів Жириновського по ТБ, згорить у танку під час штурму Сєверодонецька та залишиться у степах Донбасу безіменною головнею", - зазначає Казанський.

Водночас російські джерела зазначають, що син Жириновського з 2014 року перебуває під санкціями Європейського союзу, які забороняють йому відвідування країн блоку.

Нагадаємо, Володимир Жириновський помер 6 квітня від коронавірусу.

Похорон Володимира Жириновського відвідав і російський диктатор Володимир Путін. Усіх людей вигнали із зали, коли президент увійшов усередину.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Марк Ворошилов

Останні новини