21 травня 2022, 15:46

Рогозін із Роскосмосу замахнувся на три області України

Глава Роскосмосу ностальгує за радянськими часами та фантазує про відродження "єдиної космічної сім'ї".

Рогозін із Роскосмосу замахнувся на три області України

У країні-агресорі Російській Федерації продовжують звучати заяви про плани на території України.

Незважаючи на повний розгром армії РФ на ряді напрямків, у Росії деякі особи сподіваються отримати Харківську, Дніпропетровську та Київську області.

Керівник Роскосмосу Дмитро Рогозін у своїй фантазії вже будує плани щодо "виробництва" у рамках "єдиної космічної родини великого Радянського Союзу".

"Інтерфакс" цитує сказане чиновником в ефірі РосТВ. Його цікавлять об'єкти космічної сфери, що знаходяться на Київщині, Харківщині та Дніпропетровщині.

"На таких підприємствах Роскосмос може налагодити нормальне життя, відновити виробництво, дати робочі місця тим громадянам, які, власне, опинилися на територіях, що звільняються", - сказав Рогозін.

Тільки чиновник явно не врахував, що путінська армія без розбору бомбардує все на українській території, а ці підприємства після "привітів" від "руського світу" можуть перестати існувати.

Таким чином, слова глави Роскосмосу можна сприймати як опосередкований доказ того, що у Москві досі не відмовляються від захоплення українських міст, незважаючи на масштабні втрати своїх військ.

Раніше Рогозін натякнув, що РФ може застосувати ракетний комплекс "Сармат" (якого, до речі, ще не існує - ред.) проти Фінляндії та Швеції у разі вступу їх до НАТО.

Як повідомлялося, Рогозін схльоснувся у новому батлі з Ілоном Маском через "нацизм".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини