16 травня 2022, 15:11

У Кремлі знайшли нове пояснення, чому вони проти вступу України до НАТО

Між Києвом і Москвою є територіальна суперечка, і саме тому РФ проти України у НАТО.

У Кремлі знайшли нове пояснення, чому вони проти вступу України до НАТО

У Кремлі заявили, що вони вже не проти того, щоб Швеція та Фінляндія були повноправними членами НАТО, однак проти того, щоб такий статус набула й Україна.

Сьогодні, 16 травня, у прес-службі Кремля Дмитро Пєсков відповів ЗМІ, чому Москва проти членства України у Північноатлантичному альянсі, інформує РІА "Новости".

За словами голови прес-служби президента РФ, між його країною, а також між Швецією та Фінляндією немає спірних територій. Водночас Пєсков натякнув, що якби Україна подала заявку до НАТО, то між Києвом і Москвою обов'язково виникла б суперечка за територію.

А НАТО не потрібна країна, яка ставить під загрозу всіх членів Альянсу, оскільки їм доведеться надати Україні військову допомогу, у тому числі й військовослужбовців. Це загрожує новою війною у Європі, заявили у Кремлі.

При цьому Пєсков заявив, що Москва уважно слідкуватиме за ситуацією навколо членства Фінляндії та Швеції у НАТО, а також як це саме членство позначиться на безпеці РФ.

Минулого тижня Дмитро Рогозін вирішив зустрітися у соцмережі, коментуючи вступ Фінляндії та Швеції до НАТО. Якщо Грушко заявив, що Росія не має якихось ворожих намірів щодо скандинавських країн, то ракета "Сармат" має дуже "упереджене та вороже" ставлення до Альянсу.

Радикальнішим був Дмитро Медведєв, який побачив загрозу ядерної війни після вступу до Альянсу Швеції та Фінляндії.

Раніше у Туреччині негативно висловилися про можливий вступ Швеції та Фінляндії до НАТО.

Нагадаємо, після того як уряд Фінляндії заявив про готовність країни вступити до НАТО, РФ вирішила припинити постачання свого газу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини