15 травня 2022, 20:40

Орєшкін у різкій формі пояснив, як поразка у війні вже позначається на репутації Путіна

Російський політолог Дмитро Орєшкін в інтерв'ю "Популярній політиці" досить однозначно висловився про наслідки поразки Росії у війні.

Орєшкін у різкій формі пояснив, як поразка у війні вже позначається на репутації Путіна

Відомий російський політичний географ Дмитро Орєшкін команді опозиціонера Навального розповів про те, що від початку не вірив у можливість війни Росії з Україною. Провідний науковий співробітник Інституту географії РАН назвав напад РФ на сусідню державу великою помилкою, "руйнівною для Росії у першу чергу". Потім він припустив, що Путін цього не розумів.

Почути відповіді Дмитра Орєшкіна на актуальні у наші дні питання щодо війни в Україні для "Популярної політики" можна на каналі YouTube.

"Ось зараз він, його оточення та у третю чергу населення починають розуміти, що насправді Путін неадекватний і, по суті своїй політичній діяльності він лузер. Про це спостерігачі говорили давно. Над ними, природно, сміялися. Зараз доводиться розуміти, що ми програємо", - емоційно висловився про наболіле відомий політолог.

Потім Дмитро Орєшкін перерахував факти, що підтверджують повний провал планів глави Кремля щодо "денацифікації" України та розширення кордонів "русского мира". "Людям вже соромно багатьом бути за кордоном руським, а деяким навіть і страшно говорити російською. Руський світ, руська культура дискредитовані, отруєні, втоптані у багнюку, і це заслуга Путіна", - політолог озвучив наслідки програшу у війні з Україною для росіян.

Раніше Орєшкін з іронією пояснив, чому на параді біля Кремля "нічого не відбулося".

Нагадаємо, Орєшкін пояснив, чому у Путіна "не залишається інших варіантів", окрім як воювати далі.

Також Орєшкін з іронією висловився про вибухи та пожежі у Росії, натякаючи на те, що це справа рук українців.


ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини