9 травня 2022, 12:24

"Як мінімум тяжко поранений під Ізюмом", – Злий Одесіт про відсутність Герасимова на параді у Москві

У соцмережах наголошують на відсутності Герасимова на параді у Москві, допускаючи можливість поранення глави російського Генштабу під Ізюмом.

"Як мінімум тяжко поранений під Ізюмом", – Злий Одесіт про відсутність Герасимова на параді у Москві

На параді у Москві з нагоди 9 травня вперше за довгий час публічно не з'явився голова Генштабу РФ Валерій Герасимов. На це звернули увагу користувачі соціальних мереж, вважаючи його відсутність важливою ознакою.

Раніше надходили повідомлення про те, що Герасимов 30 квітня зазнав поранення під Ізюмом у Харківській області після артилерійського удару ЗСУ.

Військовий експерт і блогер Олександр Коваленко (що пише під ніком Злий Одесит) на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook зазначає, що відсутність Герасимова є сигналом, який підтверджує скрутне становище російської армії після початку війни з Україною.

"Ой, а шо це, на параді ганьби Валерія Герасимова не було? Застряг у пробці - не встиг? В Ізюмській пробці..."

У принципі, як я й казав, парад ганьби показав, що Валерій Герасимов як мінімум тяжко поранений, як максимум – виїхав на концерт Кобзона. Мда, втрата начгенштабу. До них так ще ніхто об*****ся. Російська армія – армія рекордної ганьби.

З іншого боку, цим вони підвищують планку. Отже наступним ЗСУ повинні будуть ліквідувати Шойгу, а то всі інші "200-ті" генерали виглядатимуть якось пріснувато", - зазначає він.

Раніше у Москві раптово скасували повітряну частину параду до 9 Мравня - ні бойової авіації, ні винищувачів росіяни під час заходу вперше за довгий час не побачать.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини