6 травня 2022, 08:13

Кремль відмовляється від терміна "денацифікація" – Подоляк назвав причину

На 71-й день повномасштабного вторгнення РФ в Україну Кремль вирішив відмовитися від терміну "денацифікація".

Кремль відмовляється від терміна "денацифікація" – Подоляк назвав причину

У Кремлі вирішили відмовитися від терміну "денацифікація", яким вони назвали одну із цілей своєї "спецоперації" в Україні.

Як повідомляє радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, ЗМІ пишуть, що дослідження показали, що росіяни не розуміють значення цього терміну та не можуть його вимовляти.

"Ви вторглися в іншу країну, масово вбивали мирних людей під надуманим приводом, а потім просто передумали?" – обурився Подоляк.

Він рекомендував усім прихильникам війни не здаватися на півдорозі та ж здолати написання, читання та вимову одного з головних слів Кремля з 24 лютого 2022 року: "Бо денацифікація – це те, що масово чекає на Росію у найближчому майбутньому".

Кремль кілька разів змінював причини нападу на Україну. Спочатку Путін заявляв, що нацисти нібито захопили владу у країні й армія РФ "звільнить народ" нашої країни.

Пізніше, коли стало зрозуміло, що ЗСУ надають гідну відсіч загарбникам, Путін закликав військових брати ситуацію до своїх рук, щоб Кремлю було легше домовитись. Центральну владу він називав "зграєю наркоманів і неонацистів".

Ще пізніше господар Кремля стверджував, що Москва не мала планів щодо насильницької зміни влади в Україні та дипломати готові до переговорів з українськими колегами.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини