3 травня 2022, 08:26

CNN: Путін готовий 9 травня зробити нову заяву щодо України

9 травня у Москві на Червоній площі глава РФ може заявити про завершення "спецоперації" на Донбасі та оголосити Україні війну.

CNN: Путін готовий 9 травня зробити нову заяву щодо України

24 лютого 2022 року російська армія вторглася в Україну з метою захоплення Києва, щоб змусити Зеленського підписати акт капітуляції, визнати російськими Крим і ОРДЛО. Проте вже 69-ту добу триває героїчна боротьба українців проти окупантів із РФ.

На тлі великих втрат у лавах російської армії та невиконання всіх поставлених завдань Путін може вже 9 травня оголосити Україні війну офіційно. Це дасть можливість мобілізувати весь свій резерв, інформує "Український Діалог" з посиланням на CNN.

Західні експерти давно були впевнені, що саме 9 травня Путін або оголосить про якусь гучну перемогу в Україні, або скасує "спецоперацію" й оголосить про війну.

Не виключено, що у Кремлі говоритимуть про те, нібито головна мета "спецоперації", "денацифікація", вже досягнута, проте треба переходити на новий етап, щоб Україна та Захід більше ніколи не змогли "загрожувати" існуванню РФ.

Глава Міноборони Британії Бен Уоллес впевнений, що у своїй промові від 9 травня Путін говоритиме про те, як необхідно повністю "винищити українських нацистів", а для цієї мети необхідний резерв.

Така заява може позитивно зашкодити психологічному стану громадян РФ. Водночас Путін зможе юридично розпочати призовну кампанію, щоб відновити втрати у 60-денній війні в Україні. РФ уже втратила понад 20 тисяч своїх солдатів і офіцерів.

Ще одна мова, яку Путін може сказати 9 травня, це приєднання до РФ ОРДЛО.

Представник Держдепу США Нед Прайс не сумнівається, що Путін обов'язково використовує 9 травня у пропагандистських цілях.

Раніше ми повідомляли, Фейгін сумнівається, що Путін готовий застосувати ядерну зброю. Інакше глава РФ не вимагав від Заходу зняття санкцій.

Нагадаємо, російський громадський діяч Гудков упевнений, що 9 травня Путін оголосить про приєднання до РФ "ДНР" і "ЛНР".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини