29 квітня 2022, 10:51

Захарова обурюється через постачання озброєння Україні та вимагає мирних переговорів

Постачання Заходом озброєння Україні у Кремлі сприйняли дуже болісно.

Захарова обурюється через постачання озброєння Україні та вимагає мирних переговорів

Захід проігнорував погрози Кремля та нарощує постачання передового озброєння Україні, яка бореться з російською агресією. Це дуже турбує Кремль. З полум'яною промовою виступила представниця путінського режиму, офіційний речник МЗС Росії Марія Захарова.

В етері пропагандистського телеканалу "Росія 1" представниця країни-агресора вимагала мирних домовленостей, повідомляє Діалог.UA.

Захарова визнала, що попри погрози Кремля постачання в Україну західного озброєння набувають масового характеру.

"Мені здається, вони, ніби закусивши вудила, просто змагаються, хто більше поставить озброєння та всього того, з чого можна вбивати, в Україну!" – поскаржилася спікер.

Вона звинуватила Захід у тому, що він нібито ескалює ситуацію та не хоче миру.

"Якщо за мир, то треба стимулювати переговори, а не постачання озброєння", – заявила Захарова.

Зауважимо, що 27 грудня російський диктатор Володимир Путін публічно пригрозив "блискавичним ударом" країнам, які допомагають Україні протистояти російській агресії.

"Якщо хтось має намір втрутитися у події, що відбуваються, з боку, наша відповідь на зустрічні удари буде блискавичною та швидкою. У нас є всі інструменти… Ми ними хвалитися не будемо, ми будемо їх використовувати", – погрожував агресор.

Його слова були проігноровані. Через добу Конгрес Сполучених Штатів ухвалив історичне рішення про ленд-ліз для України. Експерти впевнені, що постачання найсучаснішого західного озброєння допоможе українській армії остаточно розгромити окупаційні війська РФ.

Сам факт того, що Захарова та Путін вже публічно говорять про мирні домовленості, є свідченням поразки Росії. Війну з Україною Кремль, мабуть, програв.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Захарова звинуватила Україну в на*измі через борщ, що викликало ажіотаж у Мережі.

Ми також писали, що Захарова посварилася з Грозєвим і підставила начальника Лаврова.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини