25 квітня 2022, 13:02

Росіяни на Великдень ледь не розчавили батюшку через безкоштовні яйця: опубліковані кадри

На Великдень у Владивостоку "братський народ" влаштував "масову битву" за безкоштовні яйця.

Росіяни на Великдень ледь не розчавили батюшку через безкоштовні яйця: опубліковані кадри

Вчора, 24 квітня, весь православний світ святкував Світлу Христову Неділю. Росіяни так звикли до чогось безкоштовного, що й цього разу влаштували "бій" за яйця, які на центральній площі міста Владивостока роздавав священик.

Сьогодні, 25 квітня, у Мережі з'явилося кілька роликів, де священики МПЦ роздавали та розкидали безкоштовні яйця своїм парафіянам, інформує "Український Діалог".

Росіяни вже звикли влаштовувати "битви" у супермаркетах за цукор, хліб і предмети гігієни, а тепер черга дійшла і до варених яєць.

В одному випадку інцидент стався у Владивостоці, де місцевого батюшку мало не затоптали, коли він почав безкоштовно роздавати яйця. Жадібні росіяни мало не "вбили" свого священника.

Ще в одному випадку, який також відбувся у храмі РФ, батюшка почав кидати у парафіян шоколадні яйця. Людям дуже сподобалася гра "Батюшка та яйця".

Ці два інциденти, а їх, можливо, було й більше, демонструють всю убогість російського народу.

У Мережі одразу ж згадали Масляну 2015 року, коли у Ставрополі у парку Перемоги всіх охочих годували безплатними млинцями зі снігоприбиральних лопат. Проте людей і кухарів розділяла огорожа, щоб голодні росіяни не з'їли й кухарів.

Раніше ми повідомляли, що у Киргизстані Міністерство культури скасувало заплановані покази пропагандистських фільмів із РФ про окупацію Криму та Донбасу у 2014 році.

Нагадаємо, журналісти The Wall Street Journal повідомили, що Аліна Кабаєва народила Путіну трьох дітей і тривалий час жила у Швейцарії.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини