25 квітня 2022, 11:58

Володін озвучив справжню мету "спецоперації" російських військ в Україні

Росія починає повертати собі й заморожені активи, й території, заявив Володін на засіданні Держдуми РФ.

Володін озвучив справжню мету "спецоперації" російських військ в Україні

Сьогодні, 25 квітня, у Москві під час засідання Держдуми РФ її голова В'ячеслав Володін озвучив справжню мету "спецоперації" російських військ в Україні. За його словами, Москва хоче "повернути те, що завжди було її".

Радник голови МВС України Антон Геращенко на своїй сторінці у Telegram-каналі виклав невеликий ролик із засідання Держдуми РФ.

Володін заявив, що РФ обов'язково поверне всі свої активи, які не "втрачені", а "заморожені". Їх нібито у Росії відібрали, як і землі, які Москва також повертає собі.

Слова Володіна прокоментував Геращенко. За його словами, тепер зрозуміла справжня мета війни. А раніше Москва твердила лише одне: "Допомогти нещасним стареньким Донбасу, на яких кидають бомби ЗСУ".

Путіну завжди було начхати на жителів Донбасу, а його головна мета – бути "імператором і самодержцем російським". Думати про простих людей – "не царська це справа", написав Геращенко.

Раніше ми повідомляли, як у квітні росЗМІ змінили мету "спецоперації" в Україні, заявивши, що "бандерівців" вони перемогли та тепер на черзі "український тероризм".

Нагадаємо, у Міноборони РФ озвучили нову мету другої фази "спецоперації" в Україні. Це захоплення всього Сходу та Півдня України.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини