24 квітня 2022, 18:29

"На Кремль може впасти бомба", – Фейгін пояснив, чому Путін не ризикує застосовувати хімічну зброю

Висновками на тему ядерної та хімічної зброї та можливості її використання проти України поділився Марк Фейгін.

"На Кремль може впасти бомба", – Фейгін пояснив, чому Путін не ризикує застосовувати хімічну зброю

На тему ядерної війни російський правознавець неодноразово висловлював свою позицію, вважаючи, що влада Кремля не ризикне цього зробити. Цього разу в етері українського телебачення нагадав про історичні події, Другу світову війну, коли Гітлер, з яким все частіше порівнюють Путіна, мав можливість, але все одно не застосував хімічної зброї. І все лише тому, що боявся, що ці гази можуть зашкодити й фашистській Німеччині.

Повну відповідь Марка Фейгіна на важливе для всього світу питання щодо можливості застосування ядерної та хімічної зброї Росією можна почути на каналі YouTube.

Ведуча "24 каналу" вирішила "посперечатися" з гостем і навела йому інший приклад, коли армія РФ використала небезпечні для життя та здоров'я хімічні речовини у Сирії та їм нічого за це не було. На вказаний аргумент відомий юрист відповів так: "Ну, просто будуть зняті всі обмеження тоді. Застосування зброї масового ураження, якщо ми говоримо про хімічну зброю, то будуть зняті всі обмеження. Тобто, щодо нього може бути застосовано й хімічну зброю, і теж будуть говорити: "Це не ми". І так далі".

Марк Фейгін пояснив свою позицію детальніше, нагадавши, що наслідки від використання ЗМУ точно будуть. А наприкінці російський політичний діяч несподівано додав: "На Кремль, якщо він застосує тактичну ядерну зброю, я не кажу, що це 100%, може впасти бомба, розумієте. Якщо вони готові цим ризикувати, можна спробувати".

Раніше Фейгін висловився про військовий парад у Москві на 9 травня.

Ми повідомляли, що Фейгін прокоментував реакцію Путіна на заяву Шойгу про "взяття" Маріуполя.

Нагадаємо, як Фейгін назвав два регіони, які можуть вийти зі складу Росії.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Останні новини