17 квітня 2022, 15:48

Російський пенсіонер розповів про загибель знайомих у Маріуполі: "Україна ні на кого не нападала"

Пенсіонер у РФ дав зрозуміти, що його країна напала на Україну, занапастивши безліч людей, у тому числі у Маріуполі.

Російський пенсіонер розповів про загибель знайомих у Маріуполі: "Україна ні на кого не нападала"

Один російський пенсіонер виявився сміливішим за всю країну та націю "переможців". В інтерв'ю "Сьогодні" літній чоловік заявив, що "Україна ні на кого не нападала та не збиралася". Інакше кажучи, рядовий мешканець Росії дав зрозуміти, що президент Володимир Путін збрехав своїм громадянам і всьому світу.

У відео, опублікованому у Telegram-каналі "Український Діалог", росіянин зізнався, що має, точніше мав знайомих у Маріуполі.

Сміливий чоловік впевнений, що знайомих у нього більше немає, бо їх немає у живих. Він дав зрозуміти, що не вірить в "українських фашистів", вигаданих російськими пропагандистами.

Співрозмовник ЗМІ посміявся з того, що у РФ головним "фашистом" вважають президента України Володимира Зеленського – єврея за походженням. Він порадив росіянам поставити собі одне запитання: "А у нас фашисти є?"

Нагадаємо, 17 квітня повідомлялося, що у Маріуполі загинула старший сержант, медик Олена Кушнір, у неї залишилася маленька дитина.

Раніше, 8 квітня, повідомлялося, що російські спецпризначенці відмовилися штурмувати Маріуполь, втративши 30 солдатів після провальних штурмів.

Всі подробиці російської агресії, ситуація у містах і міжнародна реакція  читайте на каналі "Новини України" у Telegram.

Автор: Павел Приходько

Останні новини