16 квітня 2022, 14:30

Маразм міцніє: сенатор Косачов назвав країну, куди США перенесуть "біолабораторії" з України

Нова російська "спецоперація" з "денацифікації" може наздогнати Монголію.

Маразм міцніє: сенатор Косачов назвав країну, куди США перенесуть "біолабораторії" з України

У Раді Федерації Росії запідозрили Сполучені Штати у намірі перекинути свої "біолабораторії", які нібито знайшла РФ в Україні після свого військового вторгнення на мирну територію сусідньої країни.

Згідно з черговою шизофренічною заявою представника "рус*кого миру", новим місцем розміщення "біологічної зброї" Америка обрала Монголію.

Цю фантастичну інформацію поширив російський сенатор Костянтин Косачов.

За його словами, мандрівні "біолабораторії" з України разом із підготовленими "бойовими гусаками та голубами" перекочують у монгольські степи, з іронією зазначають у Twitter.

Фрагмент заяви Косачова з'явився на Telegram-каналі "Новости Украины| Война".

"Є серйозні підстави вважати, що це будуть ті самі лабораторії, які вони згорнули в Україні. Їм важливо, як і раніше, залишатися впритул до Росії", – вважає сенатор.

"Косачов, мабуть, мріє про те, щоб Китай розпочав у Монголії спецоперацію, аналогічну українській, яку проводить російська влада.

Пора екстрено відкривати новий Східний фронт, треба встигнути завдати удару першими.

Ну, так перемогу до 9 травня ніхто не скасовував. Хто сказав, що вона не може відбутися, наприклад... у Монголії", – коментують заяву користувачі.

Повідомлялося, що Росія готує хімічну та біологічну атаки проти своїх військ для звинувачення України.

Раніше Дмитро Медведєв оголосив "спецоперацію" у космосі. Він заявив, що РФ має намір збивати супутники Starlink Ілона Маска, оскільки вони "причетні" до потоплення крейсера "Москва".

Автор: Марина Журавлева

Останні новини