16 квітня 2022, 12:56

"Отримали другий Афганістан, нам це не треба", – у Соловйова готують росіян до виведення військ з України

Російська пропаганда різко змінила риторику щодо війни з Україною, вимагає виведення військ.

"Отримали другий Афганістан, нам це не треба", – у Соловйова готують росіян до виведення військ з України

Пропагандистська машина Кремля почала змінювати риторику щодо "спецоперації" в Україні. Ймовірно, російську громадськість почали ідеологічно готувати до припинення війни та виведення військ.

Показовим виглядає один з останніх етерів одіозного пропагандистського ток-шоу "Вечер с Владимиром Соловьевым" на державному телеканалі "Россия 1". Там намагалися виправдати майбутню втечу російської армії з України, передає Діалог.UA.

З гучною заявою у Соловйова виступив одіозний російський "політолог" і постійний гість цієї передачі Семен Багдасаров, який є полковником запасу. Він заявив, що війна з Україною перетворюється для Росії на "другий Афганістан", і закликав до виведення російських військ із країни. Пропагандист намагався переконати, що армія нібито виконала свої завдання на українській землі.

"Щодо "денацифікації" і так далі, це справа самих українців. Ми не можемо за них там все це робити… Ми що хочемо влізти у новий Афганістан, тільки ще гірше? Там населення більше! І воно більш просунуте у плані поводження зі зброєю. Нам це не треба! Досить! Армія виконала завдання. Нехай працюють дипломати, якісь інші структури та вирішують ці завдання", – заявив російський пропагандист.

Прикметною є реакція на цю заяву ведучого передачі Володимира Соловйова. Він із сумним обличчям мовчки слухав "експерта", тим самим погоджуючись із його думкою. До того ж ніхто з присутніх не перебивав Багдасарова.

Важливо, що зміна риторики кремлівської пропаганди стала очевидною вже за кілька тижнів після початку великої війни в Україні. До вторгнення Соловйов та інші ЗМІ РФ запевняли, що російська армія візьме Київ за кілька годин. Однак після принизливого розгрому та втечі російської армії з півночі України раптом визнали військову міць сусідньої країни, почавши називати ЗСУ найсильнішими у Європі. Бойовий запал у пропагандистів різко вичерпався.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Симоньян і машина пропаганди Кремля шукають плюси у ліквідації "Москви".

Ми також писали, що роспропаганда озвучила нову мету "спецоперації"  не "денацифікація" та "демілітаризація". 

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини