14 квітня 2022, 17:25

Стало відомо, де приземлився урядовий борт РФ, який раптово залишив Москву

У четвер, 14 квітня, у повітряному просторі над Москвою було зафіксовано аномальну активність урядових літаків.

Стало відомо, де приземлився урядовий борт РФ, який раптово залишив Москву

В окупованому Севастополі екстрено приземлився літак "Ту-154М" ВМФ РФ з урядовою делегацією на борту. Це один із тих урядових бортів, які у четвер раптово почали прокидати Москву.

Йдеться про повітряне судно з бортовим номером RF-85856. Про це свідчать дані порталу "Флайтрадар24", який відстежує пересування авіації.

Причини візиту урядової делегації РФ до Севастополя невідомі, проте слід зазначити, що напередодні в акваторії Чорного моря Збройні сили України підбили флагман Чорноморського флоту РФ крейсер "Москва". По кораблю завдали удару ракетами "Нептун", після чого крейсер спалахнув і на його борту стався вибух боєзапасу.

Нагадаємо, у четвер, 14 квітня, у повітряному просторі над Москвою було зафіксовано високу активність урядових бортів, які раптово почали прокидати російську столицю. Йшлося про шість спецбортів військових, МНС, уряду, а також про шість корпоративних літаків "Газпрому".

Аналітики звернули увагу, що аномальна активність спецбортів зафіксована на тлі заяви Києва про готовність завдати удару по Москві у відповідь на можливу атаку на столицю України.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини