14 квітня 2022, 11:56

"Сурков заарештований, Шойгу вибув із гри", – джерело у Москві повідомило про початок "зачистки" у керівництві РФ

Джерела у Москві повідомляють про обширний інфаркт у Шойгу, а також підтверджують арешт Владислава Суркова.

"Сурков заарештований, Шойгу вибув із гри", – джерело у Москві повідомило про початок "зачистки" у керівництві РФ

На тлі провалу військового вторгнення російської армії на територію України у Москві розгортається серйозна політична криза. Джерела у російській столиці повідомляють про політичні та військові чистки на найвищому рівні керівництва Росії. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише російський бізнесмен, який знаходиться в Ізраїлі, екскерівник "ЮКОС" Леонід Невзлін.

З посиланням на власні джерела у Москві Невзлін повідомляє про обширний інфаркт у міністра оборони Сергія Шойгу, який перебуває у реанімації. Згідно з попередньою інформацією, інфаркт міг виникнути не з природних причин, проте Шойгу вже "вибув із гри".

Підтверджується арешт колишнього помічника глави Кремля Владислава Суркова  ексчиновник перебуває під домашнім арештом і підозрюється у крадіжці грошей, виділених на підготовку до війни.

До того ж джерела повідомляють про арешт у Москві 20 штабних генералів російського Міноборони у зв'язку із тотальним розкраданням коштів, виділених на підготовку до війни з Україною. Невзлін зазначає, що за 8 минулих років було розкрадено близько 10 млрд доларів.

Раніше Піонтковський прокоментував інформацію про взяття Владислава Суркова під домашній арешт.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини