14 квітня 2022, 08:16

Не "денацифікація" та "демілітаризація": роспропаганда озвучила нову мету "спецоперації"

У РФ більше не говорять про "денацифікацію" та "демілітаризацію", проте активно порушують тему "українського тероризму".

Не "денацифікація" та "демілітаризація": роспропаганда озвучила нову мету "спецоперації"

Якщо у перші дні вторгнення РФ в Україну всі російські ЗМІ в один голос заявляли, що триває "спецоперація" на Донбасі, а також "денацифікація" та "демілітаризація" України, то останніми днями російська пропаганда лякає жителів РФ "українським тероризмом".

На початку поточного тижня у низці областей РФ, що межують з Україною, включаючи й окупований Крим, було оголошено "жовтий" рівень терористичної загрози. Терміни оголосили до 26 квітня, повідомляє Telegram-канал "Центр протидії дезінформації".

Пропагандистські ЗМІ вже прозвітували про знищення в Україні всіх "ключових бандерівців", і тепер на черзі "українські терористи".

Щоб настроїти жителів РФ проти України, а також виконати плани щодо мобілізації, Кремль починає нагнітати антиукраїнську істерію.

Подібний сценарій можна було спостерігати під час Другої чеченської війни. Щоб виправдати саму війну та кількість жертв у лавах російської армії, спецслужби країни організували низку терактів по всій Росії. Найгучніші з них – "трагедія Норд-Осту" у 2002-му та теракт у Беслані у 2004 році.

В останні дні аналогічну картину можна спостерігати у Білгородській області, коли два російські гвинтокрили знищили нафтобазу, а звинуватили у цьому ЗСУ.

Українські спецслужби не відкидають низки терактів з боку ФСБ в областях РФ, які межують з Україною.

Раніше ми повідомляли, що на початку квітня Захарова назвала нову причину війни з Україною  конфлікт на тлі борщу.

Нагадаємо, журналіст Грозєв озвучив нові плани Путіна щодо України, які стосуються Донбасу.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини