10 квітня 2022, 18:35

Кремль готує теракти у РФ: названо міста та цілі спецслужб Росії

Російські силовики готують серії терактів у прикордонних з Україною областях, щоб "списати" численні жертви на українські спецслужби.

Кремль готує теракти у РФ: названо міста та цілі спецслужб Росії

Об'єктами для майбутніх вибухів вибрано багатоповерхові висотні будинки, щоб було якнайбільше жертв. Засновник проєкту "Гулагу-ні" Володимир Осєчкін попереджає, що Кремль може зважитися на злочин лише заради того, щоб не провалити військову кампанію в Україні.

Джерело "Гулагу-ні", яке раніше неодноразово повідомляло достовірну інформацію від російських спецслужб, звернулося до представників проєкту з проханням якнайшвидше попередити росіян і світову спільноту про підготовку Кремлем терактів у Криму та Білгороді.

За даними неназваного джерела, ударів завдадуть по об'єктах (багатоповерхові будинки, щоб було якнайбільше жертв), де днями з'явилася або з'явиться розмітка V і Z.

"Пов'язано це з тим, щоб списати ці теракти на диверсії з боку українських спецслужб, щоб підвищити градус негативу, ненависті, військових настроїв. Щоб на тлі запланованих страшних терактів було простіше мобілізувати значну частину військовослужбовців і резервістів і тих, хто проходить строкову службу та тих, хто проходить службу у козацьких військах, у ПВК для відправлення в Україну", – прокоментував Осєчкін.

Судячи з інформації російських ЗМІ, зараз багато військових відмовляються їхати в Україну, та Кремль придумав, як переламати цю тенденцію.

Осєчкін нагадав, що на хвилі подібних терактів Путін і його команда прийшли до влади у РФ, використавши вибухи житлових будинків для пояснення необхідності посилення ролі спецслужб, передачі повноважень ФСБ та іншим силовим відомствам.

Тим часом у Курській області підвищують рівень терористичної небезпеки. Уже завтра, 11 квітня, у регіоні запровадять "жовтий" рівень терористичної небезпеки, заявив губернатор регіону Роман Старовойт.

Це рішення росіяни пояснюють "можливими провокаціями з боку українських націоналістів". Жителів області починають "накручувати", попросивши звертати увагу на залишені сумки та підозрілих громадян.

Нагадаємо, з 1 квітня росЗМІ повідомляли про "атаки" з української сторони об'єктів у Білгороді. Градус напруження досяг такої межі, що місцеве населення почало масово виїжджати з міста, обговорюючи фейки про те, що на кордоні вже нібито стоять ЗСУ, готові напасти на місто.

У Міноборони України кажуть, що вибухи у російському місті сталися через чиюсь безладність або для того, щоб приховати корупцію.

Тим часом експерти знайшли докази того, що ракета, яка впала під Білгородом, летіла з боку РФ.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини