8 квітня 2022, 17:36

У Кремлі назріває змова та переворот: група Шойгу підготувала заміну Путіну

Аналітики вважають, що найближчий тиждень може стати вирішальним не лише для війни в Україні, а й для самої Росії та її місця у світі.

У Кремлі назріває змова та переворот: група Шойгу підготувала заміну Путіну

В адміністрації президента Росії назріває змова та переворот. У Кремлі й органах держбезпеки РФ другий тиждень точаться битви, результатом яких може стати низка відставок та арештів однієї з груп впливу.

Про це пише журналіст Ігор Соловей у своєму Telegram-каналі з посиланням на джерела.

За словами аналітика, першу групу впливу представляють голова АП РФ Антон Вайно, директор ФСБ Олександр Бортніков, прессекретар Кремля Дмитро Пєсков, голова Служби зовнішньої розвідки Сергій Наришкін, голова Рахункової палати Олексій Кудрін. Вони повідомляють Путіну про майбутню економічну катастрофу у РФ, викликану західними санкціями, та про всілякі негативні наслідки у разі продовження війни в Україні, а також про провал так званої "спецоперації", корупцію в армії та Міноборони.

Другу групу очолює міністр оборони РФ Сергій Шойгу. До неї також входять заступники голови Міноборони Руслан Цаліков і Тимур Іванов, а також перший заступник АП Сергій Кирієнко, секретар Генеральної ради партії "Єдина Росія", перший заступник голови Ради Федерації (верхньої палати російського Парламенту) Андрій Турчак, який останнім часом активно з'являється на окупованих територіях України разом із ватажком так званої "ДНР" Денисом Пушиліним, глава Чечні Рамзан Кадиров. Ця група готує на зміну Путіну нинішнього губернатора Тульської області Олексія Дюміна.

Основне питання зараз у тому, чи достатньо у команди Путіна сил, щоб утриматися при владі. На боці опонентів глави Кремля силові та фінансові можливості, але за межами Росії у них немає й 1/10 контактів і підтримки, які є у їхніх супротивників.

Аналітики вважають, що наступний тиждень може стати вирішальним не лише для війни в Україні та перелічених вище персонажів, але й для самої Росії та її місця у світі.

Нагадаємо, днями Кадиров публічно розкритикував Пєскова за слова про патріотизм телеведучого Івана Урганта, який виїхав з країни. Це не перша сварка між главою Чечні та прессекретарем російського президента. Експерти писали, що це може бути провісником держперевороту, який готується у РФ.

Зауважимо, що напередодні Пєсков при спілкуванні з британськими ЗМІ визнав великі втрати російської армії у війні проти України. Після цього низка російських Telegram-каналів, орієнтованих на групу Шойгу, оголосила прессекретарю Кремля бойкот.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Артем Малиновский

Останні новини