7 квітня 2022, 17:59

"ЗМІ" та жителі Підмосков'я назвали Zвастику фашистським знаком, забороненим у РФ

Росіяни, які підтримують війну в Україні, скаржаться на вандалів, що дряпають цвяхами їхні машини та проколюють колеса.

"ЗМІ" та жителі Підмосков'я назвали Zвастику фашистським знаком, забороненим у РФ

Наприкінці березня невідомі прокололи всі 4 колеса у машині Володимира Ховріна. До цього чоловік "прикрасив" своє авто буквою "z" на підтримку війни з Україною та вбивств мирних мешканців.

Як повідомила журналістка телеканалу з Електросталі Московської області, також невідомі надряпали на дверях машини "заборонений на території РФ символ". Йшлося про латинську "z", яку Ховрін до цього сам приклеїв на скло автомобіля.

Чоловік розповів журналістам, що невідомі кілька разів псували його машину. Так, одного ранку він вийшов із дому та побачив своє авто, обмазане нечистотами та брудом.

"Порахував хуліганством, але повідомив дільничного. 25 числа було проколото одне колесо. Переднє ліворуч. Теж повідомив у поліцію. Написав заяву. 28 числа вже всі 4 колеса були проколоті та на дверях намальовано фашистський знак. Цвяхом "z"", – обурився він.

На думку росіянина, видряпана цвяхом на крилі його машини "z" – політичний злочин, а приклеєна ним ця буква – патріотизм.

Нагадаємо, на початку війни журналіст Алеся Бацман потролила Кремль, заявивши, що буква "z" на російській військовій техніці означає відмітку звіра.

А російські гімнастки Діна й Аріна Аверіни взяли участь у концерті на Лужниках на честь війни з Україною й анексії Криму. Проте в особистому каналі вони опублікували фото, де замазали букву "z".

Жителі Казахстану тим часом не підтримують Кремль і вимагають від приїжджих прибирати сучасну свастику з машин.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні!

Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію.

Підпишіться на наш телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine) https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Анастасия Югова

Останні новини