31 березня 2022, 09:03

Грозєв: заяви Кадирова – ознака розколу у Кремлі

Російським окупаційним військам у будь-якому випадку необхідне перегрупування військ, оскільки становище на фронті для них важке.

Грозєв: заяви Кадирова – ознака розколу у Кремлі

Відсутність якісної логістики, управління комунікаційними мережами, а також свідчення дезертирства та демотивації – об'єктивні проблеми, з якими стикаються російські окупаційні війська в Україні, і президент РФ Володимир Путін має розуміти незавидне становище своєї армії.

Таку думку озвучив керівник видання Bellingcat Христо Грозєв в етері YouTube-каналу російських журналістів Катерини Котрікадзе та Тихона Дзядко, коментуючи заяву Міноборони РФ про скорочення наступу окупантів на Київ і Чернігів.

На думку експерта, російським військам у будь-якому разі необхідне перегрупування.

"Частина з цієї негативної інформації досягає Путіна, тому він повинен розуміти, що все йде погано. Перепочинок йому на користь у будь-якому випадку. Він повинен перегрупувати, передумати та через місяць або робити нову спробу (наступ – ред.), або відмовлятися від війни", – заявив журналіст.

Крім того, аналітик озвучив таку версію, що всередині військово-політичного керівництва РФ вже немає консенсусу щодо війни в Україні.

"Одні хочуть одне, а інші отримують інструкції про інше. Ви це бачите, ви процитували Кадирова. Можливо, Кадиров не єдиний, хто порушуватиме інструкції, тому вважає їх поразницькими. І навпаки є, швидше за все, "зворотний Кадиров", тобто люди, які не виконають певних наказів", – зазначив співрозмовник.

Нагадаємо, після стамбульського раунду переговорів між Україною та Росією Кадиров встиг зробити дві публічні заяви, у яких розкритикував голову російської делегації Володимира Мединського, який озвучує офіційну позицію Кремля, та заявив, що виступає проти переговорного процесу з Києвом. Ватажок Чечні закликав Путіна продовжити війну в Україні.


Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Артем Малиновский

Останні новини