25 березня 2022, 10:50

Не тільки у Шойгу проблеми: Аваков підтвердив "нездужання" у вищого військового керівництва РФ

У Росії на тлі провалу війни з Україною сталося нездужання у міністра оборони Сергія Шойгу та голови ГУ Генштабу Ігоря Костюкова.

Не тільки у Шойгу проблеми: Аваков підтвердив "нездужання" у вищого військового керівництва РФ

Інформацію про раптову "хворобу" міністра оборони РФ Сергія Шойгу підтвердив колишній голова МВС України Арсен Аваков.

Про це він повідомив у Telegram 25 березня, уточнивши, що отримав "інсайд" із Росії.

За даними колишнього міністра, проблеми виникли не лише у Шойгу, а й у начальника Головного управління Генштабу ЗС РФ Ігоря Костюкова.

"Є інформація про різке погіршення стану здоров'я... Важливий факт, що симптоми нездужання в обох абсолютно однакові: печіння в області серця, ускладнене дихання. Шойгу мав втрату свідомості", – повідомив Аваков.

Раніше було зазначено, що Шойгу з 11 березня не з'являвся на публіці. Кремль екстрено спробував зам'яти цей скандал. Так, 24 березня було випущено новину про онлайн-засідання президента Володимира Путіна, на якому нібито був присутній міністр оборони. Проте, на думку експертів, це відео з Шойгу було нарізкою кадрів із попередніх засідань.

Важливо, що зникнення Шойгу сталося на тлі провалу "маленької переможної війни", яку Кремль розв'язав проти України. Вона виявилася не маленькою та не переможною. Бліцкриг повністю провалився. Російська армія в Україні зазнає катастрофічних втрат, яких не знала з часів закінчення Другої світової війни. І при цьому за місяць бойових дій ЗС РФ не вдалося взяти під свій контроль жодного великого українського міста.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що озвучено версію зникнення Шойгу та Герасимова: "Відсторонені та більше нічого не вирішують".

Ми також писали, що у НАЗК потролили Шойгу за масштабну корупцію в армії РФ: "Неоціненний внесок для України".

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини