23 березня 2022, 12:52

Царьов проговорився про реальну мету війни РФ з Україною: "Це ніяка не денацифікація"

Царьов проговорився про справжню мету російської війни проти України в інтерв'ю росЗМІ.

Царьов проговорився про реальну мету війни РФ з Україною: "Це ніяка не денацифікація"

Колишній депутат від "Партії регіонів" Олег Царьов, який у 2014 році втік до окупованого Криму, розповів про те, що після військового вторгнення російської армії Україна як держава має припинити своє існування.

Про справжню мету Кремля Царьов проговорився в інтерв'ю російським ЗМІ, на що звернув увагу відомий український журналіст і блогер Денис Казанський.

У своєму телеграм-каналі він зазначив, що Росія намагається приховати реальні цілі війни з Україною поняттям "денацифікація", проте насправді Москва хоче знищити Україну як державу.

"Царьов у своєму свіжому інтерв'ю заявив, що України як держави не повинно існувати. Це щоб ніхто не сумнівався, які у них справжні цілі та завдання. Це ніяка не "денацифікація". Це знищення України й українців", – зазначив він.

На думку Казанського, російська влада публічно намагається не говорити про реальні цілі військового вторгнення, проте Царьов проговорився та розкрив справжні плани ворога.

"Ми маємо справу зі справжніми нацистами, які заперечують саме наше право на існування. Хто розумніший, той, звичайно, такого не озвучує. Але оскільки Царьов  дегенерат із двома звивинами, він розкриває всі плани ворога. І важливо доносити цю інформацію до всієї світової спільноти, щоб вони розуміли, що зараз відбувається насправді", – заявив Казанський.

Раніше спроба захопити Ізюм (Харківська область) обернулася загибеллю 400 російських військових із 254-го мотострілецького полку.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

❗️ Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

❗️ Paypal – поштою: [email protected]

❗️ Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини