23 березня 2022, 08:21

”Ми забрали чужу власність”, – у РФ визнали факт крадіжки чужих літаків

У російському уряді офіційно визнали, що вони вкрали в іноземних держав їхню власність – літаки.

”Ми забрали чужу власність”, – у РФ визнали факт крадіжки чужих літаків

Вчора, 22 березня, на російському каналі "Вместе РФ" велася пряма трансляція засідання за участю керівника Мінтранспорту Віталія Савельєва. Він підтвердив той факт, що всі літаки протягом найближчих 2-3 років обслуговуватимуться на території РФ, оскільки за кордон їх ніхто не випустить.

Під час засідання чиновників у сфері транспорту було сказано, що іноземні літаки через 2-3 роки потребуватимуть ремонту. Проте за кордон їх ніхто не випустить, оскільки Росія ці літаки просто вкрала, повідомляє "Український Діалог".

Савельєв підкреслив, що, на жаль, літаки не обслуговуватимуться на Заході більше ніколи, оскільки Росія просто вкрала чужу власність.

У Мінтранспорті РФ заявили, що їх обслуговуватимуть у самій Росії, а літатимуть вони лише у "дружні" для РФ країни.

Після того, як Захід ввів санкції та став залишати російський ринок, Путін прийняв рішення про націоналізацію майна цих компаній. Тоді ж було ухвалено рішення більше не виплачувати зовнішні кредити у доларах, а заразом і конфісковувати всі іноземні літаки.

У Мінтранспорті опублікували список компаній, які при розриві договору з РФ можуть назавжди втратити свої літаки.

З початку 2000-х років у РФ намагаються створити новий літак "МС-21", проте через санкції з боку Заходу у Росію більше не поставляються комплектуючі, а сам проєкт залишився на стадії лише концепту.

Раніше ми повідомляли, що за кордоном вже заарештували 78 російських літаків із 1367. Савельєв став скаржитися на дії Заходу.

Нагадаємо, у РФ через західні санкції перестали працювати заводи "Уралвагонзавод" і "Челябінський тракторний завод", які спеціалізуються на виробництві тракторів.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава ЗСУ! Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

❗️ Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

❗️ Paypal – [email protected]

❗️ Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини