22 березня 2022, 11:42

Шойгу відсторонив генерала Єршова: ЗМІ озвучили звинувачення на адресу командувача 6-ї армії

Генерал-лейтенант Владислав Єршов відсторонений від обов'язків командувача 6-ї армії ЗВО ЗС РФ за наказом голови Міноборони РФ.

Шойгу відсторонив генерала Єршова: ЗМІ озвучили звинувачення на адресу командувача 6-ї армії

Сьогодні, 22 березня, український журналіст Роман Цимбалюк повідомив, що генерал Єршов перебуває під домашнім арештом. Головна причина – надто великі втрати у 6-й армії.

Згідно з попередніми даними, в Україні назавжди залишилися лежати на полях битви понад 2 тисячі російських військовослужбовців із 6-ї армії ЗВО ЗС РФ, повідомляє Цимбалюк на своїй сторінці у Facebook.

З цих 2 тисяч ліквідованих 180 – солдати-строковики. Голова Міноборони Шойгу не зміг змиритися з такими цифрами й тому терміново вирішив змінити Єршова. Наразі по ньому ведеться слідство, а сам генерал перебуває під домашнім арештом.

Владислав Єршов народився у 1975 році у Наро-Фомінську. Командувач 6-ї армії з лютого 2019 року. Закінчив Московське суворовське військове училище. У нього є двоє синів, один із яких пішов стопами батька. Микола Єршов був начальником Головного бронетанкового управління Міноборони РФ.

Єршов брав участь у війні у Сирії й Україні.

Раніше ми повідомляли, що військовослужбовці Закарпатської бригади взяли у полон підполковника Кошеля, військова частина якого дислокується у Владикавказі.

Нагадаємо, у боях за Маріуполь ЗСУ ліквідували окупантів, які брали участь у бойових діях на території Донбасу у 2014 році.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава ЗСУ! Слава Україні! Разом ми  СИЛА!

❗️ Патреон  https://www.patreon.com/Ukraine365

❗️ Paypal  [email protected]

❗️ Карта банку  5168742727446407 (гривня)

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини