18 березня 2022, 19:27

У Кремлі зробили заяву про майбутній статус Донбасу

У Москві заявили, що майбутнє Донбасу – одне з ключових питань на переговорах України та Росії.

У Кремлі зробили заяву про майбутній статус Донбасу

Україна та країна-агресор Російська Федерація по-різному дивляться на питання майбутнього Донбасу у рамках переговорного процесу щодо мирної угоди.

З такою заявою виступив керівник російської делегації Володимир Мединський в інтерв'ю російським ЗМІ.

За його словами, влада України наполягає на тому, що управління Донецької та Луганської областей має здійснюватися централізовано у Києві, а російська сторона вважає, що питання управління регіоном "має вирішуватися народом Донбасу".

Мединський стверджує, що Москва нібито виступає за те, щоб влада належала народу. Ця заява виглядає особливо смішно з огляду на те, що вона звучить із вуст представника країни, яка є найяскравішим прикладом антоніму слову "демократія".

Голова російської делегації додав, що сторони "продовжують шукати позицію" з цього питання, але водночас зазначалося, що позиція Москви на Донбасі "неодноразово була сформульована президентом Росії".

"У нас немає можливості відступити від неї", – сказав він, мабуть, маючи на увазі рішення Путіна про визнання "незалежності" так званих "ДНР" і "ЛНР".

Раніше Мединський заявив, що Київ і Москва нібито "максимально зблизили" позиції щодо нейтрального статусу України, відмови української держави від перспективи членства у НАТО. Крім того, він повідомив, що сторони "на півдорозі" до узгодження питання "демілітаризації".

Автор: Артем Малиновский

Останні новини