18 березня 2022, 19:09

На концерті у Москві одним плакатом показали ставлення до Путіна та РФ

У Росії вигадали, як висловити власну думку щодо особистості Володимира Путіна та його "спецоперації" та не потрапити за ґрати.

На концерті у Москві одним плакатом показали ставлення до Путіна та РФ

Одна з прикмет часу сучасної Росії – патологічний страх слова. Кремль заборонив росіянам вимовляти, писати та думати слово "війна" щодо розв'язаної проти України "спецоперації". Усі, хто порушить це правило, можуть отримати великий штраф або реальний термін.

Проте росіяни знайшли спосіб, як не порушити закон, але відкрито висловити свою думку про те, що відбувається. 18 березня під час концерту у "Лужниках", де виступав Путін, на трибунах розгорнули такий плакат:

А у Краснодарі 32-річного чоловіка затримали за плювок у плакат із літерою Z. 6 березня, проїжджаючи Шкільною вулицею, він помітив знак і не зміг приховати свого ставлення до нового "символу". Чоловік вийшов із машини, плюнув у букву та поїхав. Проте його вчинок потрапив на кадр реєстратора, встановленого на сусідньому автомобілі. Як у 1937 році, водія з думкою, відмінною від натовпу, здали поліції.

17 березня чоловіка знайшли та склали протокол. Тепер йому загрожує штраф від 30 до 50 тисяч карбованців.

До речі, російська "Новая газета" пише, що сьогоднішній концерт у "Лужниках", з огляду на все, став черговою "обов'язковістю".

За офіційними даними поліції, на території "Лужників" нарахували понад 203 тисячі людей.

Проте журналісти кажуть, що частина відвідувачів концерту почали йти одразу після того, як відзвітували про свою присутність.

Як повідомлялося раніше, під час виступу Путіна трансляція на пропагандистських каналах несподівано перервалася. "Росія 24" замість закінчення промови глави Кремля включила виступ Олега Газманова.

Окрім цього, у Мережі звернули увагу на пуховик президента РФ, у якому він постав перед росіянами. Виявилося, що він одягнув виготовлений в Італії верхній одяг за 10 тисяч доларів.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини