18 березня 2022, 16:38

Трансляція виступу Путіна у "Лужниках" різко обірвалася – у РФ заговорили про "диверсію"

Російські федеральні телеканали різко перервали трансляцію виступу Путіна на пропагандистському концерті у "Лужниках".

Трансляція виступу Путіна у "Лужниках" різко обірвалася – у РФ заговорили про "диверсію"

Президент країни-агресора Володимир Путін у п'ятницю виступив перед зігнаними на московський стадіон "Лужники" бюджетниками та студентами з нагоди річниці анексії Криму. Його виступ транслювали всі основні федеральні канали РФ, але у якийсь момент щось пішло не так.

На словах Путіна про війну Росії проти України трансляція різко обірвалася, а в етері з'явився пропутінський співак Олег Газманов із піснею "Вперед, Росіє".

Крім того, під час виступу спікера МЗС РФ Марії Захарової у трансляції зник звук.

Пізніше прессекретар Кремля Дмитро Пєсков пояснив те, що сталося, "технічним збоєм", проте у російських Telegram-каналах, що підтримують Путіна, це називають "диверсією" та покладають відповідальність на адміністрацію президента РФ.

"Це скандал, якщо не сказати – диверсія. Почав говорити, але його, як пересічного артиста на розігріві, перервали на півслові та продовжили трансляцію концерту. Адміністраціє президента, що відбувається? У вас дах поїхав?" – обурюються пропутінські блогери.

Щодо безпосередньо промови Путіна, то він вкотре повторив кремлівські наративи про Україну. Війну він пояснив "необхідністю захисту мешканців Донбасу", які, за його словами, піддавалися "блокаді" й "обстрілам" із боку Києва.

Аудиторія сьогоднішнього концерту у "Лужниках" – працівники бюджетних організацій, студенти, яких насильно зігнали для масовки, а також члени провладних громадсько-політичних організацій. За інформацією російських опозиційних ЗМІ, за участь у мітингу платять від 300 до 1400 рублів.

Нагадаємо, Путін у розмові з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом озвучив головні вимоги Кремля до України. Насамперед Росія наполягає на нейтральному статусі України, тобто відмові Києва від євроатлантичних прагнень. Крім того, Москва вимагає "роззброєння" та "денацифікації" України, а також захисту російської мови. Окрім іншого, під час розмови Путіна й Ердогана порушувалася тема статусу Криму та Донбасу, але подробиці не наводяться.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини