15 березня 2022, 12:49

Симоньян визнала можливість бунтів у РФ і хоче зміни влади: "Настав час "Ч""

Топове обличчя кремлівської пропаганди Маргарита Симоньян визнала, що Росія стоїть на межі розпаду.

Симоньян визнала можливість бунтів у РФ і хоче зміни влади: "Настав час "Ч""

Головний редактор Russia Today, одна з ключових пропагандисток Кремля Маргарита Симоньян, очікує масштабних заворушень і навіть розпаду Росії.

Таку заяву вона зробила в етері пропагандистського ток-шоу колеги Володимира Соловйова на державному телеканалі "Росія 1", повідомляє Діалог.UA.

“У всіх напрямках настав час “Ч”... Якщо ти залишаєшся тут, твоє завдання утримати стабільність країни. Не впасти у те, у що ми звалювалися двічі за останні 100 років  у 17-му та 91-му. Коли люди вийдуть на вулиці та перестануть сіяти, орати, працювати, виробляти електрику, керувати поїздами, тоді справді настане крах”, – заявила кремлівська пропагандистка.

Вона публічно закликала до репресій проти всіх незгодних, заявивши про необхідність встановити у країні "вичерпний порядок".

"Ми повинні всі зібратися, взяти волю у кулак і зайнятися цим", – заявила Симоньян.

Зробила вона у цьому етері й дуже неоднозначну заяву, натякнувши, що чинна влада Росії безрезультатна та її необхідно змінити.

“Ті нероби, ідіоти чи зрадники, які роками не давали розвиватися власній промисловості, інформаційним технологіям, які профукали все на світі, включаючи запаси, просто не повинні цим більше займатися. Настав час інших людей. Настав час тих людей, для яких ця батьківщина (...), та вони готові її витягувати з тієї тяжкої ситуації, у яку вона потрапила”, – сказала пропагандистка.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що пропагандист РФ із кислим обличчям визнав: "Україну розділити не вийде, у Кремлі прорахувалися".

Ми також писали, що Стрєлков закликав пропаганду РФ не смішити фейками про оточення Чернігова.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини