11 березня 2022, 16:04

Джерело: Путін наказав заарештувати керівництво 5-ї служби ФСБ, режим лихоманить

У Москві наростає протистояння між військовими та чекістами на тлі провалу війни з Україною.

Джерело: Путін наказав заарештувати керівництво 5-ї служби ФСБ, режим лихоманить

Вибудований президентом РФ Володимиром Путіним режим лихоманить на тлі провалу війни з Україною, яку у Кремлі називають "спецоперацією". Загострилася боротьба між силовиками та військовими.

Про це у Facebook 11 березня повідомив ексдепутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов із посиланням на поінформовані джерела.

"Путін почав репресії щодо 5-ї служби ФСБ", – написав Пономарьов. Він уточнив, що ця служба відповідає за зовнішню розвідку у ФСБ. До того ж зоною її відповідальності була саме Україна.

За словами джерел, під домашній арешт помістили голову 5-ї служби Бесіду, його заступника Болюха, а також начальника Департаменту оперативної інформації.

“Боротьба між армійськими та чекістами та пошук відповідальних за фіаско в Україні наростає у Москві”, – пояснив ситуацію Пономарьов.

Варто зазначити, що влада РФ не планувала тривалої війни з Україною. У планах Кремля був миттєвий бліцкриг із захопленням Києва й усунення чинної української влади. Цей сценарій був повністю провалений.

Експерти вважають, що причиною цього була неправильна оцінка Кремлем ситуації в Україні. Росіяни недооцінили рівень української армії, а також готовність українського народу до опору. Це очевидний провал спецслужб, які збирали оперативну інформацію.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що, на думку Пономарьова, Путін не доживе до кінця цього року.

Ми також писали, що путінський бліцкриг остаточно провалився, поразка РФ – лише справа часу, впевнений Альфред Кох.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини