10 березня 2022, 13:34

"У Кремлі зараз паніка", – Грозєв розповів про реакцію влади РФ на військовий провал в Україні

За словами Христа Грозєва, загальна картина бойових дій дозволяє йому стверджувати, що у Кремлі розпочалася паніка.

"У Кремлі зараз паніка", – Грозєв розповів про реакцію влади РФ на військовий провал в Україні

Після провалу російських окупаційних військ в Україні після закінчення двох тижнів ведення бойових дій у Кремлі почалася паніка. Про це заявив авторитетний болгарський журналіст Христо Грозєв, коментуючи перші підсумки вторгнення російської армії на територію України.

В інтерв'ю журналістці Алесі Бацман Грозєв зазначив, що плани російської влади здійснити швидку військову операцію провалені, що змушує Путіна знайти "цапа-відбувайла", якого визнають головним винуватцем російського провалу в Україні.

Грозєв зазначив, що двома основними кандидатами на цю роль є російський міністр оборони Сергій Шойгу або голова Головного розвідувального управління РФ.

"Когось вони повинні зробити цапом-відбувайлом. Це не питання. Тут тільки питання: Шойгу це буде або, там, очільник ГРУ? З початку війни з Україною [з 2014 року] три людини у ГРУ, скажімо, померли. Ось зараз, можливо, ще одна зникне або на неї звалять провину", – зазначив журналіст.

За його словами, загальна картина бойових дій дозволяє йому стверджувати, що у Кремлі вже розпочалася паніка.

"Я абсолютно впевнений, що у Кремлі зараз паніка. Це моя особиста оцінка", – заявив журналіст.

Раніше підрозділи ЗСУ під Харковом знищили колону російської бронетехніки зі складу 4-ї Кантемирівської танкової дивізії.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини