9 березня 2022, 16:14

Соловйов визнав провал плану Путіна в Україні: "Операцію було починати марно"

Проросійський пропагандист Яків Кедмі розповів про нездатність армії РФ досягти поставленої мети в Україні.

Соловйов визнав провал плану Путіна в Україні: "Операцію було починати марно"

Проросійський пропагандист, керівник ізраїльської служби "Натив" у 90-х роках Яків Кедмі визнав провал "військової операції" країни-агресора РФ в Україні.

В етері програми російського пропагандиста Володимира Соловйова Кедмі заявив, що за два тижні війни проти України російській армії "не вдалося взяти жодного міста та змінити там владу". За його словами, у такому разі "операцію було розпочинати безглуздо".

"Якщо до міст входити не збиралися, тоді не треба було починати операцію. Не увійшовши до міста, ти нічого не зробиш. До сьогоднішнього дня жодного серйозного міста не взяли. Херсон, і то так собі. У жодному місті не змінилася влада. Навпаки, все, що відбувається, лише зміцнює владу у містах", – заявив Кедмі.

Зокрема, пропагандист визнав провал російських окупаційних військ на Донбасі, яким не вдалося просунутися на цьому напрямку.

Своєю чергою Соловйов акцентував на тому, що Захід ненавидітиме Росію ще довго. На його думку, якщо цілі Кремля в Україні не будуть досягнуті, на Росію чекає загибель.

"У Росії вже найвпертіші пропагандисти починають розуміти, що все йде зовсім не так", – написав колишній депутат Держдуми Ілля Пономарьов, який опублікував на своїй сторінці у Facebook згаданий вище фрагмент передачі Соловйова.

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела у розвідці повідомили, що проти президента країни-окупанта Володимира Путіна повстала частина ФСБ. Глава Кремля побоюється замаху та вважає, що зрада може бути з боку самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Тим часом у Bellingcat назвали головною проблемою російської армії в Україні логістику. Ворог не розраховував, що війна затягнеться. 

Автор: Артем Малиновский

Останні новини