9 березня 2022, 15:27

Проти Путіна повстала частина ФСБ, він побоюється замаху – джерело у розвідці

Глава Кремля Володимир Путін побоюється замаху та перебуває у конфлікті з частиною російських спецслужб.

Проти Путіна повстала частина ФСБ, він побоюється замаху – джерело у розвідці

Глава Кремля Володимир Путін ізолювався від найближчого оточення та наказав контролювати поведінку самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. До того ж на тлі провалу військового вторгнення на територію України проти російського президента повстала частина ФСБ.

Про це повідомляє Телеграм-канал "Вертикаль" із посиланням на джерело у розвідці.

Згідно з опублікованими матеріалами, Путін побоюється замаху та вважає, що зрада може бути з боку Лукашенка. Раніше журналісти вже повідомляли про можливу змову у найближчому оточенні російського президента.

"Путін ізолювався від найближчого оточення, наказав контролювати Лукашенка. Наше джерело у розвідці повідомляє, що проти Путіна повстала частина ФСБ. Шизофренік підозрює, що його можуть вбити, і одним із тих, хто зрадить, вважає Лукашенка.

Ми розуміємо Путіна. За нашою інформацією, до кінця 2022 року він помре не власною смертю. Зараз лише незрозуміло, його отруять, зупиниться серце, застрелять чи розчленують", – зазначено у повідомленні.

Раніше Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не хоче вплутуватися у війну в Україні, але водночас ні в чому не звинуватив Росію.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини