9 березня 2022, 12:11

Москва дала задню: Захарова заперечує плани про повалення влади в Україні

На 14-й день війни Москві довелося відмовитися від планів повалення влади в Україні.

Москва дала задню: Захарова заперечує плани про повалення влади в Україні

З кожним днем війни в Україні вимоги влади РФ стають дедалі скромнішими. Офіційний речник МЗС РФ Марія Захарова несподівано заявила, що Росія не планує повалення влади у сусідній країні.

Гучну заяву вона зробила на брифінгу 9 березня, повідомляє Діалог.UA.

Говорячи про війну в Україні, Захарова заявила, що "спецоперація" військ РФ в Україні нібито не ставить за мету повалення в Україні чинної влади.

Ці слова суперечать заяві президента РФ Володимира Путіна. 24 лютого, оголошуючи про вторгнення в Україну, російський диктатор заявив: “Ще раз звертаюся до військовослужбовців Збройних Сил України. Беріть владу у свої руки! Схоже, нам із вами буде легше домовитися, ніж із цією зграєю наркоманів і неонацистів, яка засіла у Києві та взяла у заручники весь український народ”.

Очевидно, що вимоги Москви до України стали скромнішими у зв'язку з тяжким становищем російської армії в Україні. На 14-й день війни стає очевидним, що ЗС РФ близькі до поразки. Росіянам не вдалося захопити жодного великого українського міста. Російська армія зазнає катастрофічних втрат, наступ захлинувся.

Погіршують становище Росії “пекельні” санкції, які Захід ввів у відповідь на вторгнення. Економіка Росії впала за лічені дні, експерти обіцяють РФ дефолт.

Сьогодні у РФ залишилося лише три вимоги: визнання “Л/ДНР” і Криму, а також відмова від вступу до НАТО. Київ вважає їх неприйнятними.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Арестович назвав причини, чому Кремль пішов на переговори на 2-й день війни.

Ми також писали, що Грозєв назвав 3 таємні пропозиції, які Кремль передав Києву, – Зеленський відповів відмовою.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини