6 березня 2022, 21:17

Путін боїться, що Шойгу наступного тижня "здійснить держпереворот у РФ" – ЗМІ

У США припускають, що у РФ голову Міноборони Сергія Шойгу оголосять державним зрадником і судитимуть.

Путін боїться, що Шойгу наступного тижня "здійснить держпереворот у РФ" – ЗМІ

Президент країни-агресора Володимир Путін побоюється, що голова російського Міноборони Сергій Шойгу може наступного тижня "здійснити у РФ державний переворот".

Про це у своєму Twitter-акаунті пише журналіст Джеймс Пачілео з посиланням на припущення офіційних осіб у США.

За його словами, у Вашингтоні вважають, що глава Кремля готує відставку міністра оборони. Шойгу можуть оголосити у РФ державним зрадником, корупціонером і віддати під суд.

Шойгу вже майже 10 років обіймає посаду міністра оборони Росії. Його було призначено на цю посаду 6 листопада 2012 року. До цього 8 років він перебував на посаді міністра у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків стихійного лиха. Постійний член Ради безпеки РФ, вважається одним із наближених до Путіна та навіть розглядався у ЗМІ як його ймовірний наступник.

Нагадаємо, 21 лютого, напередодні повномасштабного військового вторгнення російських військ в Україну, у РФ відбулося засідання Ради безпеки, присвячене питанню визнання "незалежності" окупованих територій Донецької та Луганської областей. На цьому засіданні Шойгу висловився за визнання так званих "ДНР" і "ЛНР", а також звинуватив Україну у намірі повернути собі ядерний статус. Він заявив, що можливості України щодо створення ядерної зброї перевершують можливості Північної Кореї або Ірану.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини