5 березня 2022, 16:54

Путін погрожує Україні втратою державності, "якщо продовжать так само"

Президент країни-агресора назвав "ключову вимогу" до України.

Путін погрожує Україні втратою державності, "якщо продовжать так само"

Президент держави-окупанта Російської Федерації Володимир Путін погрожує Україні "втратою державності", якщо українське керівництво "продовжить так само".

Про це він заявив на зустрічі зі співробітницями "Аерофлоту" у суботу.

"Вони ставлять під питання майбутнє української державності", – заявив глава російського режиму, а також додав, що "відповідальність лежатиме на Києві", якщо це станеться.

"Ключовою вимогою" Кремля до української сторони він назвав "демілітаризацію" України, щоб країна ніколи не стала членом НАТО.

За його словами, є кілька варіантів "демілітаризації", всі вони лежать на столі переговорів української та російської делегацій у Білорусі. Путін сподівається, що Україна "позитивно відреагує на пропозиції Росії".

Крім того, президент країни-агресора заявив, що введені Заходом проти РФ санкції "подібні до оголошення війни", а також додав: Москва розглядатиме потенційне створення безполітної зони над Україною як участь Заходу у військових діях.

"І вже байдуже, якими там членами вони є", – продовжив погрожувати він.

Путін також спробував запевнити, що Росія нібито хотіла мирно вирішити конфлікт в Україні, але для цього "треба було дати Донбасу говорити російською та жити по-своєму".

Нагадаємо, у нещодавній розмові з президентом Франції Еммануелем Макроном Путін заявив, що головними вимогами Кремля до України є "демілітаризація" та "нейтральний статус". Своєю чергою у розмові з канцлером Німеччини Олафом Шольцом президент РФ повідомив, що до вимог Москви також належать визнання російської анексії Криму та "незалежності" так званих "ДНР" і "ЛНР".

Автор: Артем Малиновский

Останні новини