3 березня 2022, 15:29

У владі РФ зростає недовіра до Путіна: еліта шукає бункери на випадок ядерної війни – розвідка

Більшість представників російської еліти вирішують питання евакуації своїх близьких із РФ.

У владі РФ зростає недовіра до Путіна: еліта шукає бункери на випадок ядерної війни – розвідка

Після розв'язаної Кремлем повномасштабної війни проти України у найвищому політичному керівництві Росії зростають панічні настрої, а також недовіра до президента Володимира Путіна, більшість представників еліти намагається вивезти свої сім'ї за кордон.

Про це інформує "Українська правда" з посиланням на дані української розвідки.

За словами співрозмовників видання, еліта намагається евакуювати своїх близьких до Об'єднаних Арабських Еміратів, Ізраїлю, Грузії, а також займається пошуком укриттів на випадок ядерної війни.

Розвідка наводить розмову радника-посланника Посольства РФ у США Артура Люкманова з якоюсь особою на ім'я Владислав Луценко, з якої випливає, що ймовірність зіткнення із застосуванням ядерного озброєння присутня, але вона невелика.

Крім того, Луценко припускає, що Путін "збожеволів", а також зазначає: Росія вже програла війну з Україною.

Нагадаємо, після оголошення Україні повномасштабної війни, яка триває вже восьму добу, Путін наказав привести ядерні сили Росії у стан підвищеної готовності. На Заході вважають, що цей крок спрямований на відволікання від подій в Україні.

За даними ЗСУ, втрати особового складу російської армії під час вторгнення в Україну склали близько 9 тисяч людей убитими.


Автор: Артем Малиновский

Останні новини