23 лютого 2022, 10:51

"Ростов починає готувати населення до війни", – російський журналіст Наришкін

На російському ТБ почали з'являтись репортажі, у яких росіян психологічно готують до війни з Україною.

"Ростов починає готувати населення до війни", – російський журналіст Наришкін

Державні ЗМІ та федеральні канали Росії вже почали готувати росіян до війни з Україною.

Про це заявив журналіст російської радіостанції "Эхо Москвы" Олексій Наришкін, коментуючи основний наратив підконтрольних Кремлю телеканалів.

У своєму телеграм-каналі Наришкін зазначив, що державний телеканал "Росія-1" відкрито почав готувати росіян до війни, публікуючи репортажі з Донецької області та заявляючи, що лінія фронту нібито проходить територією "ДНР" і ділить її навпіл, а українці перебувають "на чужій землі".

За його словами, поява репортажів із зазначеними формулюваннями свідчить про те, що Кремль уже почав готувати росіян до подальшого наступу на позиції України.

"ДержТВ починає готувати населення до війни. "Росія-1" пояснила у репортажі з Донбасу, що лінія фронту, виявляється, ділить "республіку" навпіл, тобто, українці вже не просто карателі, вони на чужій землі, окупанти. І хоча по ящику зараз про це не сказали, але думка про визвольний похід вже десь поряд. Темник ще не надіслали. Піпець, звісно", – пише Наришкін.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Британія ввела санкції проти 5 російських банків і соратників Путіна.

Ми також писали, що канцлер Німеччини наказав зупинити сертифікацію "Північного потоку – 2": "Ситуація кардинально змінилася".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини