22 лютого 2022, 15:29

У Путіна прояснили, у яких межах визнали "Л/ДНР"

Найвище керівництво РФ озвучує суперечливі заяви про те, у яких межах визнало сепаратистські "республіки" Донбасу.

У Путіна прояснили, у яких межах визнали "Л/ДНР"

У Москві не можуть визначитися, у яких межах визнавати терористичні “Л/ДНР”. Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков не зміг дати чіткої відповіді на це питання.

Про це пише "Эхо Москвы".

Пєсков запевняє, що "Л/ДНР" визнано Росією "у тих межах, у яких вони себе проголошували" на початку російського вторгнення на Донбас.

"У тих межах, у яких вони існують і були проголошені", – уточнив речник Путіна. Проте чіткої відповіді на запитання, чи стосується визнання всієї території Донецької та Луганської областей, він не дав. Можливо, у Кремлі з цим питанням ще не визначилися.

Варто зазначити, що на сьогодні під російською окупацією знаходяться третина Донецької та третина Луганської областей. Проте ватажки “Л/ДНР” публічно проголошують, що вважають своєю територією всю територію Донбасу, включаючи ті райони, які сьогодні підконтрольні Києву. До того ж вони вимагають від України відвести свої війська з цих територій. Проте Кремль не поспішає офіційно підтримувати своїх найманців.

Контекст

21 лютого президент РФ Володимир Путін підписав указ про визнання терористичних "Л/ДНР", які 8 років тому створив на українському Донбасі. Сьогодні, через добу, Держдума та Радфед Росії одноголосно ці укази підтримали та ратифікували.

Вже з'явилася інформація про появу на окупованому Донбасі регулярних військ РФ. Проте Москва цей факт заперечує.

Рішення Путіна про визнання "Л/ДНР" засудив весь цивілізований світ. Підтримали його лише дружні Кремлю режими: Венесуела, Куба, Сирія, а також невизнані утворення Абхазія та Південна Осетія.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Думі "дали задню" про нові межі "Л/ДНР": "Ніхто не збирається йти далі".

Ми також писали, що Зеленський негайно виступив після визнання Путіним "Л/ДНР".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини