18 лютого 2022, 20:19

Путін: "Захід введе санкції проти Росії у будь-якому випадку"

Президент Росії заявив про неминучість санкцій заходу щодо Москви.

Путін: "Захід введе санкції проти Росії у будь-якому випадку"

Президент РФ Володимир Путін звинуватив Захід у бажанні "загальмувати розвиток Росії" через введення санкцій проти Москви. Господар Кремля вважає неминучими нові обмежувальні заходи щодо Росії та стверджує, що їх буде введено "у будь-якому випадку".

Про це він заявив на пресконференції за підсумками зустрічі із главою білоруського режиму Олександром Лукашенком.

За словами Путіна, події в Україні є нібито лише приводом, надалі Захід "знайде інші причини" для введення санкцій проти РФ. Він назвав такі заходи "незаконними", але при цьому традиційно промовчав про порушення норм міжнародного права з боку Росії, зокрема такі, як окупація українського Криму та розв'язання війни на Донбасі.

Зазначимо, що Сполучені Штати та їхні союзники готові активувати новий пакет санкцій щодо Росії, якщо російські війська перейдуть кордон з Україною. Наразі Москва зосередила близько 130 тисяч військовослужбовців у прикордонних з Україною районах, а американська та британська розвідки повідомляють про високу загрозу російського вторгнення.

Нагадаємо, представники Республіканської партії США закликали ввести проти Росії превентивні санкції, а також задіяти додаткові заходи, якщо Кремль наважиться на вторгнення в Україну. До списку санкцій пропонується додати людей із близького оточення Путіна та великі російські банки.

До цього у МЗС Великобританії пообіцяли ввести санкції проти стратегічних секторів російської економіки у разі вторгнення РФ в Україну.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини