18 лютого 2022, 18:09

Путін звернувся до Києва на тлі загострення на Донбасі

Президент Росії продовжує наполягати на переговорах української влади із бойовиками на Донбасі.

Путін звернувся до Києва на тлі загострення на Донбасі

Президент РФ Володимир Путін заявив про ситуацію на Донбасі. Господар Кремля заявив, що зараз у регіоні спостерігається загострення обстановки, та вкотре закликав владу України до прямих переговорів із російськими маріонетками, ватажками окупаційних адміністрацій у Донецьку та Луганську.

Про це він повідомив на пресконференції за підсумками переговорів із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

За словами російського президента, Києву слід сісти за стіл переговорів із так званими "ДНР" і "ЛНР" і "погодити військові, політичні й економічні заходи для завершення конфлікту".

Зазначимо, українська влада неодноразово заявляла, що не вестиме переговори з бойовиками на Донбасі, оскільки ті не є самостійними фігурами та повністю підконтрольні Кремлю. Саме Москва є стороною конфлікту, а не якісь "ополченці", наголошували у Києві.

Нагадаємо, 18 лютого голови "ДНР" і "ЛНР" оголосили про масову евакуацію жителів ОРДЛО до Росії, де нібито для них організовані спеціальні пункти прийому. Бойовики стверджують, що президент України Володимир Зеленський "найближчим часом накаже про наступ на Донбасі".

Тим часом прессекретар Кремля Дмитро Пєсков повідомив, що йому невідомо про плани ОРДЛО щодо евакуації. Влада Ростовської області також нічого не знає про підготовку пунктів прийому для жителів Донбасу.

Голова МЗС України Дмитро Кулеба назвав дезінформацією заяви бойовиків про нібито підготовку Києва до наступу на Донбасі та наголосив, що українська сторона має намір вирішувати конфлікт політико-дипломатичним шляхом.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини