17 лютого 2022, 18:08

Жителі Москви відповіли, чи готові відмовитися від зарплат заради "ЛДНР" – опитування

На вулицях Москви провели опитування про готовність отримувати менше грошей для визнання "ЛДНР".

Жителі Москви відповіли, чи готові відмовитися від зарплат заради "ЛДНР" – опитування

Жителі Москви прокоментували можливість визнання так званого "ЛДНР" російською владою та відповіли на запитання, чи готові заради такого кроку пожертвувати своєю 13-ою зарплатою.

Опитування на вулицях Москви провели журналісти російського бюро "Радіо Свобода", з'ясувавши ставлення москвичів до ініціативи депутатів російської Думи.

Відео з результатами опитування було опубліковано на YouTube-каналі "Радіо Свобода" та викликало жваву дискусію у соціальних мережах.

Зазначимо, що значна частина опитаних жителів Москви не лише підтримує визнання "незалежності" окупованої частини Донбасу, а й готова втратити на цьому частину своїх грошей.

"Я згоден, я думаю, що вони дуже маленькі "республіки", тому нам це буде неважко",

"Загалом готовий. Цілком була дурість роз'єднувати Росію й Україну. Єльцин наколбасив справ, нехай тепер розхльобують цю справу", – кажуть опитані.

Проте серед мешканців Москви були й ті, хто категорично не готовий жертвувати своїм добробутом заради ОРДЛО.

"Ні, у жодному разі. Мені дорожча тринадцята зарплата, ніж визнання нашою державою цих двох напівдержавних утворень", – заявив москвич.

До речі, журналіст Ксенія Собчак пише, що голосування Держдуми з приводу ОРДЛО було сфальшовано, проте офіційного коментаря поки що немає.

Сам Путін із цього питання висловився ухильно, однак натякнув, що поки що вимагатиме виконання Мінських угод. Якщо його ультиматум не виконають, перейде до іншого сценарію.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини