14 лютого 2022, 11:39

Росія нервово відреагувала на вимогу України пояснити стягування армії на кордон – ЗМІ

Росія вважає запит Києва щодо концентрації армійських підрозділів РФ на кордоні "неприйнятним".

Росія нервово відреагувала на вимогу України пояснити стягування армії на кордон – ЗМІ

З'явилася реакція Москви на вимоги Києва надати детальні пояснення щодо стягування армійських підрозділів і важких озброєнь до прикордонних з Україною районів РФ, а також до окупованого Криму.

Журналіст "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк з'ясував, що російська влада заявила у відповідь на український запит.

На своїй сторінці у соціальній мережі Twitter Йозвяк зазначив, що, за словами російської влади, Москва нібито не веде жодної незвичайної військової діяльності та знаходиться на своїй території, а запит України для неї є неприйнятним.

Водночас Україна трактувала реакцію Росії як відмову відповісти на запит у рамках виділених їй 48 годин і тепер скликає зустріч із РФ і країнами-учасницями Віденського документу.

Про це напередодні заявив голова МЗС України на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter, примушуючи російську владу до відповіді.

Зазначимо, протягом останніх місяців Росія стягує армійські підрозділи на східний кордон України, посилюючи ризик повномасштабного вторгнення. Росія відкидає звинувачення щодо підготовки вторгнення, однак відмовляється називати причини концентрації важкої бронетехніки й авіації у безпосередній близькості від кордону з Україною.

Союзники Києва публікують дані щодо підготовки РФ до наступу на Україну.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини