14 лютого 2022, 10:58

"Повномасштабного вторгнення РФ поки не буде", – Казанський про сигнал із Москви

Рішення Москви побічно вказує на те, що найближчим часом російська армія не здійснюватиме вторгнення, заявив блогер.

"Повномасштабного вторгнення РФ поки не буде", – Казанський про сигнал із Москви

Останні дії Москви побічно підтверджують, що найближчим часом повномасштабного вторгнення російської армії не буде. Про це заявив відомий український журналіст і блогер Денис Казанський, коментуючи рішення депутатів російської Думи надіслати на додаткові консультації проєкт звернення про визнання російською владою так званих "Л/ДНР".

На своїй сторінці у соціальній мережі Twitter Казанський зазначив, що подібний крок Кремля свідчить про те, що, ймовірно, прийняття рішення відкладуть на невизначений термін, щоб зберегти можливість шантажу України та країн Заходу визнанням ОРДЛО.

На думку Казанського, рішення Москви побічно вказує на те, що найближчим часом російська армія не здійснюватиме вторгнення.

"Проєкт звернення Держдуми про визнання "Л/ДНР" готуються направити до МЗС РФ для консультацій. Це означає, що приймати його не будуть. Швидше за все, підвісять на невизначений термін, щоб шантажувати визнанням. Такий сценарій вказує, що повномасштабного вторгнення поки що не буде", – заявив Казанський.

Раніше президент Франції натякнув, як у ході переговорів із главою Кремля отримав гарантії, що Москва не визнаватиме "Л/ДНР".

Західна розвідка зазначає, що Росія може залучити до повномасштабної військової операції проти України велике військове угруповання.

Москва заперечує наявність агресивних планів щодо України, але тисне на Вашингтон і НАТО ультиматумом.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини