10 лютого 2022, 09:53

Жириновський тривалий час приховував, що "підхопив" COVID-19

Оскільки лідер ЛДПР 8 разів вколов російську вакцину, деталі "хвороби" вирішили публічно не озвучувати.

Жириновський тривалий час приховував, що "підхопив" COVID-19

Скандальний лідер ЛДПР Володимир Жириновський практично кілька тижнів приховував від громадськості про своє зараження коронавірусною інфекцією, пише російська газета "Коммерсант".

За даними джерела видання, у головному апараті фракції повідомили співробітників, що політик нібито "з метою профілактики" та, враховуючи масове зараження "Омікроном", тимчасово пішов на домашній карантин і працює у дистанційному режимі.

Про діагноз депутата Держдуми дізналися лише наближені: серед них голова апарату, радники й охоронці. Зараз Жириновський проходить лікування у столичній клініці Москви, його стан поки що оцінюють як стабільний, йому надають всю необхідну медичну допомогу.

Власне рішення приховати діагноз політик пояснив тим, що завжди був "затятим прихильником вакцинації, він 8 разів до цього робив щеплення вітчизняною вакциною, тому не став відразу публічно озвучувати подробиці зараження COVID-19".

За останньою інформацією росЗМІ, через велике ураження легень Жириновський лежить під апаратом ШВЛ. Водночас він паралельно нібито працює віддалено та навіть консультує своїх підлеглих.

Відомості про коронавірус у лідера ЛДПР з'явилася у ЗМІ напередодні, хоча спочатку його фракція спростовувала інформацію про погіршення стану здоров'я російського парламентаря.

Треба сказати, що наприкінці минулого року Жириновський зробив сьоме щеплення російською вакциною від COVID-19. При цьому він запевняв, що ще жодного разу не хворів на коронавірус.

Додамо, вчора повідомлялося про госпіталізацію політика у Москві, джерела розповіли про пневмонію й ураження легень.

Напередодні також джерело розповіло про стан Жириновського – майбутнє ЛДПР туманне.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини