7 лютого 2022, 15:26

Завтра до Чорного моря зайдуть 6 великих десантних кораблів флоту РФ, ракетні крейсери на підході – ЗМІ

За даними BlackSeaNews, група десантних кораблів Північного та Балтійського флотів РФ зайде до Чорного моря 8-9 лютого.

Завтра до Чорного моря зайдуть 6 великих десантних кораблів флоту РФ, ракетні крейсери на підході – ЗМІ

Росія формує групу десантних кораблів, які можуть взяти участь у російському вторгненні на територію України з берега Чорного й Азовського морів. Група десантних кораблів Північного та Балтійського флотів РФ зайде до Чорного моря 8-9 лютого.

У неділю близько 17:00 за київським часом у Середземне море увійшов військовий танкер Північного флоту VYAZMA (IMO: 8025927). Він знаходився серед загону кораблів Північного флоту у складі ракетного крейсера "Маршал Устинов", фрегата "Адмірал флоту Касатонов" і великого протичовнового корабля "Віце-адмірал Кулаков".

Про це повідомив керівник Моніторингової групи BlackSeaNews Андрій Клименко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", публікуючи звіт про переміщення російських бойових судів.

У понеділок, 7 лютого, близько 04:00 за київським часом у Середземне море через Гібралтар увійшов ракетний крейсер РФ "Маршал Устинов". Того ж дня разом із ним приблизно о 04:00 за київським часом у Середземне море через Гібралтар увійшов ракетний есмінець США типу Arleigh Burke (USS Roosevelt DDG80), який спостерігає за російським крейсером.

Ще один ракетний есмінець США типу Arleigh Burke приблизно о 07:00 знаходився поблизу острова Хіос в Егейському морі курсом на північ у напрямку протоки Дарданелли.

"Таким чином, зараз у Середземному та Чорному морях сконцентровані всі 3 наявні у РФ ракетні крейсери проєкту 1164 "Атлант", які за радянських часів  років 35 тому  іменували "вбивцями авіаносців". Подивимося, чи увійдуть до Середземного моря фрегат "Адмірал флоту" Касатонов" (на якому проводилися випробування гіперзвукової ракети "Циркон") і великий протичовновий корабель "Віце-адмірал Кулаков")", – зазначив Клименко.

Раніше шість російських десантних кораблів вийшли з Балтики з вантажем – передбачуваною метою є Україна.

Раніше у російських військових стався ексцес під час перекидання військової техніки.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини