7 лютого 2022, 13:05

"Тому вони чекають на морози", – у Мережі показали, як російська техніка може застрягти у полях України

Очевидці стали свідками пересування колони БМП, БТР і САУ, які рухалися узбіччям дороги, потопаючи у бруді.

"Тому вони чекають на морози", – у Мережі показали, як російська техніка може застрягти у полях України

У соціальних мережах звернули увагу на нове відео переміщення російської військової техніки у Ростовській області на тлі зростання загрози вторгнення ЗС РФ до України. Аудиторія соцмереж зазначила, що опубліковані кадри пояснюють можливу причину відстрочки російського наступу, про яку регулярно повідомляють американські журналісти з посиланням на західні розвідки.

Кадри публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

Неодноразово повідомлялося про те, що російські військові очікують посилення морозів у лютому для того, щоб ґрунт на Сході України промерз достатнім чином для просування по ньому колон російської бронетехніки та танків.

Пересічні росіяни стали свідками пересування колони техніки (БМП, БТРи та САУ), яка рухалася узбіччям дороги, потопаючи у бруді. Користувачі вказали на те, наскільки складніше та повільніше техніка просувається в умовах болотистого ґрунту.

Таким чином, фактор теплої погоди може завадити росіянам реалізувати плани вторгнення в Україну, оскільки топкий болотистий ґрунт може стати серйозною перешкодою для російської техніки.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Путін включив ядерну зброю у гру навколо можливого вторгнення в Україну.

Ми також писали, що Bild розкрив плани Путіна щодо України. Вони включають блокаду великих міст та активізацію розміщених у них агентурних осередків.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини