3 лютого 2022, 12:20

У Кремлі відповіли на запитання, чи боїться Путін Кадирова

У Кремлі з подивом сприйняли питання журналіста: "Чи боїться Путін Кадирова?"

У Кремлі відповіли на запитання, чи боїться Путін Кадирова

Останнім часом Чечня та Рамзан Кадиров є темою №1 на російських ЗМІ. Головна причина – ситуація навколо екссудді Чечні Сайді Янгулбаєва, який разом із дочкою покинув Росію. Проти цієї сім'ї почалося справжнє полювання, яке "відкрив" сам Кадиров своїми коментарями.

Учора, 2 лютого, Москву відвідав голова Чечні, щоб зустрітися з президентом Росії, інформує "Московський комсомолець".

Один із журналістів росЗМІ поставив питання щодо страху у Путіна перед Кадировим. Глава прес-служби Кремля Дмитро Пєсков сильно здивувався питанню, але при цьому заявив, що глава Росії не має страху перед головою Чечні.

Пєсков заявив, що Путін і Кадиров обговорювали між собою соціально-економічний розвиток Чечні. Також голова Чечні начебто приніс Путіну конкретні пропозиції.

Ще було порушено питання роботи правоохоронних органів. При цьому Пєсков відмовився відповідати на запитання, чи обговорювали Путін і Кадиров ситуацію навколо сім'ї Янгулбаєва. Проте прес-секретар не заперечував, що Путін отримав повну доповідь щодо ситуації з колишнім федеральним суддею.

Раніше депутат Держдуми від Чечні Адам Делімханов відкрито заявив, що готовий переслідувати сім'ю Янгулбаєва, щоб убити всіх.

Нагадаємо, за словами Янгулбаєва, у Чечні пропало близько 15 родичів з його боку та з боку дружини, яку затримали правоохоронці після його від'їзду з Росії.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини