3 лютого 2022, 11:39

У Воронежу військові РФ встановили ЗРК "Панцир-С" поряд зі школою та садком – росіяни обурилися наслідками

Російські військові у Воронежу пригнали бойовий комплекс "Панцир-С" у безпосередню близькість до дитячого садка та школи.

У Воронежу військові РФ встановили ЗРК "Панцир-С" поряд зі школою та садком – росіяни обурилися наслідками

У соціальних мережах обговорюють рішення російських військових, які розмістили зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С" посеред Воронежу поруч зі школою та дитячим садком.

Відео зняв один із мешканців міста, який був очевидцем неоднозначного вчинку, що спричинив суперечки користувачів.

Кадри публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

Записуючи відео на камеру мобільного телефону, очевидець зазначив, що бойовий комплекс пригнали у безпосередню близькість до дитячого садка та школи.

"Ось така техніка стоїть у нас поруч зі школою та дитячим садком", - зазначив чоловік.

Обговорюючи відео, користувачі соціальних мереж обурені практикою розміщення військової техніки у безпосередній близькості до місць масового скупчення дітей шкільного та дошкільного віку, оскільки у разі бойових дій бойова машина може бути метою супротивника, опинившись у зоні поразки разом із дитячими навчальними закладами.

Крім того, користувачі відзначають, що військова техніка може мати травмуючий вплив на психіку дітей, налякавши їх.

Зазначимо, протягом останніх тижнів між Заходом і Росією посилюється конфронтація на тлі загрози російського вторгнення в Україну.

Нагадаємо, газета The New York Times дізналася, що розроблений у США пакет санкцій проти РФ на випадок її вторгнення до України повністю змінює підхід американської сторони до санкційної політики щодо Кремля.

Раніше агентство Reuters з посиланням на главу МЗС Угорщини Петера Сійярто повідомило, що Будапешт отримав запит від США щодо розміщення на своїй території додаткових сил Північноатлантичного альянсу на тлі загрози російського вторгнення в Україну. При цьому не уточнювалося, про яку кількість військових йдеться.

Тим часом у Пентагоні заявили про готовність направити 8,5 тис. солдатів до країн НАТО у Східній Європі у разі ескалації ситуації біля кордонів України. Водночас, можливість відправлення військ безпосередньо в Україну не розглядається, оскільки країна не є членом Альянсу.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини